Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
VIVAX ZA, s.r.o.
VIVAX ZA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina (okres Žilina). IČO firmy je 52113965. Vznikla 18. decembra 2018, teda pred 7 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 7 500,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 a stratu 2 328 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 2 860 090 €, vlastné imanie -20 766 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 52113965
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina
- Stav
- Aktívna
Je firma VIVAX ZA, s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Žilina, Sro/71354/L
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120895579
Registrácia §4, platiteľ od 15. februára 2019.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- VIVAX ZA, s.r.o.
- Sídlo
- Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina
- IČO
- 52113965
- DIČ
- 2120895579
- IČ DPH
- SK2120895579
- Zapísaná
- Okresný súd Žilina, Sro/71354/L
Údaje z registra
- Obchodné meno
- VIVAX ZA, s.r.o.
- IČO
- 52113965
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina
- Okres
- Žilina
- Kraj
- Žilinský kraj
- Dátum vzniku
- 18. decembra 2018
- Základné imanie
- 7 500,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Žilina
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/71354/L
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Žilina: 35 393. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 13 477. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Žilinskom kraji: 4 353. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy VIVAX ZA, s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 a stratu 2 328 €. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 2 860 090 €, vlastné imanie -20 766 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -2 328 € | 2 860 090 € | -20 766 € | 2 880 856 € |
| 2024 | — | -1 829 € | 2 859 318 € | -20 938 € | 2 880 256 € |
| 2023 | — | -1 879 € | 2 861 147 € | -19 109 € | 2 880 256 € |
| 2022 | — | -15 602 € | 2 863 980 € | -16 276 € | 2 880 256 € |
| 2021 | — | -1 647 € | 2 878 742 € | -1 514 € | 2 880 256 € |
| 2020 | — | -137 € | 2 885 274 € | 18 € | 2 885 256 € |
| 2019 | 8 334 € | -4 528 € | 4 599 € | 155 € | 4 444 € |
| 2018 | — | -317 € | 4 683 € | 4 683 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá VIVAX ZA, s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Administratívne služby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Faktoring a forfaiting
- Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
Štatutárny orgán
- Zuzana HacekováKonateľ · od 18. septembra 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy VIVAX ZA, s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Koniec funkcie (konateľ): Mária Zimermanová
- Konateľ: Zuzana Haceková
- Základné imanie: 7 500,00 €
- Základné imanie:
2023
- Zmena sídla: Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina
2020
- Zmena sídla: Bratislavská 1, 010 01 Žilina
- Koniec funkcie (konateľ): Lukáš Mlynár
- Konateľ: Mária Zimermanová
2018
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: VIVAX ZA, s.r.o.
- Sídlo: Horný Val 9, 010 01 Žilina
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Lukáš Mlynár
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
7 500,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Žilina, Sro/71354/L.
Časté otázky o firme VIVAX ZA, s.r.o.
Aké je IČO firmy VIVAX ZA, s.r.o.?
IČO firmy VIVAX ZA, s.r.o. je 52113965.
Kde sídli firma VIVAX ZA, s.r.o.?
Sídlo firmy VIVAX ZA, s.r.o. je Daniela Dlabača 769/21, 010 01 Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj.
Čím sa zaoberá VIVAX ZA, s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.
Kedy vznikla firma VIVAX ZA, s.r.o.?
Firma VIVAX ZA, s.r.o. vznikla 18. decembra 2018 a existuje 7 rokov.
Aké je základné imanie firmy VIVAX ZA, s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 7 500,00 €.
Kto je štatutárom firmy VIVAX ZA, s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zuzana Haceková (konateľ).
Je VIVAX ZA, s.r.o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 2 328 €.
Je VIVAX ZA, s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. VIVAX ZA, s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120895579, platiteľ od 15. februára 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je VIVAX ZA, s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. VIVAX ZA, s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma VIVAX ZA, s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 19. októbra 2023. V štatutárnom orgáne je zapísaných 5 zmien.
Je firma VIVAX ZA, s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52113965.
Ďalšie firmy v Žilinskom kraji
- Green Residence Republiky 21, s. r. o.Žilina
- KONSEZA s. r. o.Žilina
- KSU s.r.o.Žilina
- PEAR pubs s. r. o.Konská
- Samec & partners, s. r. o.Žilina
- SERVEL, s.r.o.Horný Hričov
- SWHouse s.r.o.Žilina
- AGRO MJE s. r. o.Trnovo
Firmy s podobnou činnosťou
- Auto Trio Slovakia s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- creative solution s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Green Residence Republiky 21, s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- H1, s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Hoberto s.r.o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- M-Dekor s.r.o.Administratívne a pomocné činnosti
- NÁPADOVŇA s.r.o.Administratívne a pomocné činnosti
- NOMA Steel s. r. o.Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.