Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava. IČO firmy je 35744278. Vznikla 30. marca 1998, teda pred 28 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: baliace činnosti (8292). Základné imanie zapísané v registri je 139 415,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
35744278
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/17055/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2020229893

    Registrácia §4, platiteľ od 1. júna 1998.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.
Sídlo
Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava
IČO
35744278
DIČ
2020229893
IČ DPH
SK2020229893
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/17055/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.
IČO
35744278
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava
Dátum vzniku
30. marca 1998
Základné imanie
139 415,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8292 Baliace činnosti
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/17055/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 35744278.

Čím sa zaoberá Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8292 Baliace činnosti

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 16. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. nákladná cestná doprava,
  2. zasielateľstvo,
  3. skladovanie,
  4. kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/,
  5. kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,
  6. sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb,
  7. poradenská činnosť v oblasti dopravy a skladovania,
  8. poradenská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov,
  9. sprostredkovateľská činnosť v oblasti skladovania a dopravy,
  10. sprostredkovateľská činnosť v oblasti nákupu a predaja tovarov,
  11. prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  12. prenájom priemyselného tovaru a kancelárskej techniky,
  13. sprostredkovanie v oblasti colno-deklaračných služieb v rozsahu voľnej živnosti,
  14. prenájom motorových vozidiel,
  15. prenájom a požičiavanie strojov, prístrojov a zariadení bez obsluhujúceho personálu,
Zobraziť ďalších 1 predmetov podnikania
  1. baliaca činnosť,

Štatutárny orgán

  • Mgr. Ladislav FazekasKonateľ · od 1. januára 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1998. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2018

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Miroslav Javorek
    • Konateľ: Mgr. Ladislav Fazekas
  2. 2010

    • Koniec funkcie (konateľ): Benjamin Weindel
  3. 2009

    • Zmena sídla: Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava
    • Konateľ: Ing. Miroslav Javorek
    • Základné imanie: 139 415,00 €
    • Základné imanie:
    • Koniec funkcie (konateľ): JUDr. Andrej Vaško
    • Konateľ: Benjamin Weindel
  4. 2008

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Jozef Rózsa
    • Konateľ: JUDr. Andrej Vaško
    • Zmena sídla: Diaľničná 2, 903 01 Senec
Zobraziť staršie záznamy (12)
  1. 2007

    • Koniec funkcie (konateľ): Benjamin Weindel
  2. 2005

    • Konateľ: Benjamin Weindel
  3. 2004

    • Základné imanie: 4 200 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Jozef Rózsa
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Jozef Rozsa
  4. 1999

    • Zmena sídla: Pri Šajbách 1, 831 06 Bratislava
  5. 1998

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.
    • Sídlo: Stará Vajnorská 17, 831 04 Bratislava
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Konateľ: Ing. Jozef Rozsa

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

139 415,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/17055/B.

Časté otázky o firme Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.

Aké je IČO firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

IČO firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. je 35744278.

Kde sídli firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

Sídlo firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. je Nám. SNP 15, 811 01 Bratislava.

Čím sa zaoberá Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je baliace činnosti (8292). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 16.

Kedy vznikla firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

Firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. vznikla 30. marca 1998 a existuje 28 rokov.

Aké je základné imanie firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 139 415,00 €.

Kto je štatutárom firmy Weindel Logistik Service SR spol. s r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Ladislav Fazekas (konateľ).

Je Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. platiteľom DPH?

Áno. Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020229893, platiteľ od 1. júna 1998. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 3× — naposledy 23. septembra 2009. V štatutárnom orgáne je zapísaných 13 zmien.

Je firma Weindel Logistik Service SR spol. s r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 35744278.

Firmy s podobnou činnosťou