Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Wellbens digital accounting, s. r. o.
Wellbens digital accounting, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 52906078. Vznikla 2. apríla 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 22 932 € a zisk 9 797 €. Tržby sa medziročne znížili o 32,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 24 334 €, vlastné imanie 15 297 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 52906078
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Stav
- Aktívna
Je firma Wellbens digital accounting, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/144195/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2121259305
Registrácia §7a.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Wellbens digital accounting, s. r. o.
- Sídlo
- Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
- IČO
- 52906078
- DIČ
- 2121259305
- IČ DPH
- SK2121259305
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/144195/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Wellbens digital accounting, s. r. o.
- IČO
- 52906078
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Okres
- Bratislava II
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 2. apríla 2020
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/144195/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 672. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 23 403. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Bratislavskom kraji: 6 311. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Wellbens digital accounting, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 22 932 € a zisk 9 797 €. Tržby sa medziročne znížili o 32,8 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 24 334 €, vlastné imanie 15 297 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 932 € | 9 797 € | 24 334 € | 15 297 € | 9 037 € |
| 2024 | 34 111 € | 15 543 € | 50 625 € | 38 212 € | 12 413 € |
| 2023 | 20 673 € | 17 548 € | 26 243 € | 22 669 € | 3 574 € |
| 2022 | — | -41 € | 5 621 € | 5 121 € | 500 € |
| 2021 | 700 € | 161 € | 5 690 € | 5 161 € | 529 € |
| 2020 | — | — | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Wellbens digital accounting, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- administratívne služby
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických spoločenských a humanitných vied
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s?poskytovaním iných než základných služieb spojených s?prenájmom
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Vedenie účtovníctva
Štatutárny orgán
- Mgr. Lukáš SteinigerKonateľ · od 2. apríla 2020
- Martin HorváthKonateľ · od 9. októbra 2023
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Wellbens digital accounting, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2023
- Zmena obchodného mena na: Wellbens digital accounting, s. r. o.
- Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Peter Slezák
- Konateľ: Martin Horváth
2020
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Zichy s.r.o.
- Sídlo: Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mgr. Lukáš Steiniger
- Konateľ: Mgr. Peter Slezák
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/144195/B.
Časté otázky o firme Wellbens digital accounting, s. r. o.
Aké je IČO firmy Wellbens digital accounting, s. r. o.?
IČO firmy Wellbens digital accounting, s. r. o. je 52906078.
Kde sídli firma Wellbens digital accounting, s. r. o.?
Sídlo firmy Wellbens digital accounting, s. r. o. je Ružinovská 5889/42, 821 03 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Wellbens digital accounting, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma Wellbens digital accounting, s. r. o.?
Firma Wellbens digital accounting, s. r. o. vznikla 2. apríla 2020 a existuje 6 rokov.
Aké je základné imanie firmy Wellbens digital accounting, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Wellbens digital accounting, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Lukáš Steiniger (konateľ), Martin Horváth (konateľ).
Aké tržby má Wellbens digital accounting, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Wellbens digital accounting, s. r. o. tržby 22 932 €, medziročne menej o 32,8 %.
Je Wellbens digital accounting, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 9 797 €.
Je Wellbens digital accounting, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Wellbens digital accounting, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121259305. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Wellbens digital accounting, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Wellbens digital accounting, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Wellbens digital accounting, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 25. októbra 2023 (nový názov Wellbens digital accounting, s. r. o.). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 4 zmien.
Je firma Wellbens digital accounting, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52906078.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- Build & Thrive s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- GLAD s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- Ingenum plus s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- KELVIX s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice
- LUNDBECK Slovensko s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov
- PeakTrade Consulting s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov
- RNDr. Veljačik - VEBA s.r.o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa
- ROTREX s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov
Firmy s podobnou činnosťou
- bHcomp s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Blue Soft Fusion s. r. o.Počítačové programovanie
- Clever analytics s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- ML - PRO s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva