Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

WINDOW GLASS CMS, s. r. o.

WINDOW GLASS CMS, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda (okres Dunajská Streda). IČO firmy je 36321338. Vznikla 3. decembra 2001, teda pred 24 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba ostatných strojov na obrábanie (2842). Základné imanie zapísané v registri je 253 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 372 032 € a zisk 3 126 €. Tržby sa medziročne znížili o 29,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 1 914 013 €, vlastné imanie 251 020 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
36321338
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda
Stav
Aktívna

Je firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trnava, Sro/41255/T

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2020181251

    Registrácia §4, platiteľ od 6. decembra 2001.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
WINDOW GLASS CMS, s. r. o.
Sídlo
Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda
IČO
36321338
DIČ
2020181251
IČ DPH
SK2020181251
Zapísaná
Okresný súd Trnava, Sro/41255/T
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
WINDOW GLASS CMS, s. r. o.
IČO
36321338
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda
Okres
Dunajská Streda
Kraj
Trnavský kraj
Dátum vzniku
3. decembra 2001
Základné imanie
253 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
2842 Výroba ostatných strojov na obrábanie
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trnava
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/41255/T
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Dunajská Streda: 24 775. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 9 090. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 372 032 € a zisk 3 126 €. Tržby sa medziročne znížili o 29,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 1 914 013 €, vlastné imanie 251 020 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 249 tis. €'182019: 421 tis. €'192020: 1,3 mil. €'202021: 751 tis. €'212022: 550 tis. €'222023: 656 tis. €'232024: 525 tis. €'242025: 372 tis. €'25372 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 4 tis. €'182019: 4 tis. €'192020: 4 tis. €'202021: 14 tis. €'212022: 30 tis. €'222023: 5 tis. €'232024: 2 tis. €'242025: 3 tis. €'253 tis. €
Finančné údaje firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
2025372 032 €3 126 €1 914 013 €251 020 €1 662 993 €
2024524 979 €1 965 €1 387 643 €247 894 €1 139 749 €
2023655 522 €5 278 €1 369 517 €245 929 €1 123 588 €
2022550 288 €30 351 €1 080 422 €240 651 €839 771 €
2021750 934 €14 034 €953 004 €210 299 €742 705 €
20201 270 851 €4 437 €1 135 301 €196 266 €918 248 €
2019421 401 €3 909 €1 022 799 €198 351 €824 448 €
2018249 452 €3 698 €1 189 951 €194 441 €995 510 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá WINDOW GLASS CMS, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

2842 Výroba ostatných strojov na obrábanie

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 30. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. zváračské práce
  2. podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
  3. sprostredkovateľská činnosť
  4. maloobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  5. veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľnej živnosti
  6. faktoring a forfaiting
  7. reklamná a propagačná činnosť
  8. prenájom strojov a prístrojov
  9. meranie výrobkov na trojrozmernom meracom zariadení
  10. činnosť organizačných a ekonomických poradcov
  11. vedenie účtovníctva
  12. prenájom dopravných prostriedkov
  13. prieskum trhu a verejnej mienky
  14. čistiace a upratovacie služby
  15. dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Zobraziť ďalších 15 predmetov podnikania
  1. výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava
  2. ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  3. organizovanie kurzov, školení a seminárov
  4. prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  5. poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  6. organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  7. prevádzkovanie športových zariadení
  8. administratívne služby
  9. výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied
  10. výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  11. poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  12. poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve
  13. výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  14. podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  15. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom

Štatutárny orgán

  • Ing. Pavel ČulíkKonateľ · od 27. augusta 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2001. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2021

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Ján Kudrík
    • Koniec funkcie (konateľ): Mária Kolesárová
    • Konateľ: Ing. Pavel Čulík
  2. 2018

    • Základné imanie: 253 000,00 €
    • Základné imanie:
  3. 2017

    • Zmena sídla: Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda
    • Konateľ: Ing. Ján Kudrík
  4. 2013

    • Zmena obchodného mena na: WINDOW GLASS CMS, s. r. o.
Zobraziť staršie záznamy (19)
  1. 2011

    • Zmena obchodného mena na: CHIRANA CM GLASS, s. r. o.
  2. 2009

    • Základné imanie: 252 273,78 €
    • Základné imanie:
  3. 2008

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Martin Lieskovský
    • Konateľ: Mária Kolesárová
  4. 2006

    • Základné imanie: 7 600 000 Sk
    • Základné imanie:
    • Základné imanie: 1 400 000 Sk
    • Základné imanie:
  5. 2004

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Fedor Dunajčík
    • Základné imanie: 1 200 000 Sk
    • Základné imanie:
  6. 2003

    • Základné imanie:
  7. 2001

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: CHIRANA T. Náradie, s.r.o.
    • Sídlo: Nám. Dr. Alberta Schweitzera 194, 916 01 Stará Turá
    • Základné imanie: 200 000 Sk
    • Konateľ: Ing. Fedor Dunajčík
    • Konateľ: Ing. Martin Lieskovský

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

253 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trnava, Sro/41255/T.

Časté otázky o firme WINDOW GLASS CMS, s. r. o.

Aké je IČO firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

IČO firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o. je 36321338.

Kde sídli firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

Sídlo firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o. je Mliečany 64, 929 01 Dunajská Streda, okres Dunajská Streda, Trnavský kraj.

Čím sa zaoberá WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba ostatných strojov na obrábanie (2842). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 30.

Kedy vznikla firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

Firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o. vznikla 3. decembra 2001 a existuje 24 rokov.

Aké je základné imanie firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 253 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Pavel Čulík (konateľ).

Aké tržby má WINDOW GLASS CMS, s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o. tržby 372 032 €, medziročne menej o 29,1 %.

Je WINDOW GLASS CMS, s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 3 126 €.

Je WINDOW GLASS CMS, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. WINDOW GLASS CMS, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2020181251, platiteľ od 6. decembra 2001. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je WINDOW GLASS CMS, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. WINDOW GLASS CMS, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa zmenilo 2× — naposledy 8. mája 2013 (nový názov WINDOW GLASS CMS, s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 4. októbra 2017. V štatutárnom orgáne je zapísaných 9 zmien.

Je firma WINDOW GLASS CMS, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 36321338.

Ďalšie firmy v Trnavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou