Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Xénia Teru

Xénia Teru je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves (okres Prešov). IČO firmy je 40939979. Vznikla 16. júla 2004, teda pred 22 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
40939979
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves
Stav
Aktívna

Je firma Xénia Teru spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Prešov, 840-13317

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Xénia Teru
Sídlo
Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves
IČO
40939979
Zapísaná
Okresný úrad Prešov, 840-13317
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Xénia Teru
IČO
40939979
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves
Okres
Prešov
Kraj
Prešovský kraj
Dátum vzniku
16. júla 2004
Hlavná činnosť (SK NACE)
7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Prešov
Spisová značka / číslo registrácie
840-13317
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prešov: 29 711. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 15 533. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7020) v Prešovskom kraji: 2 205. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Xénia Teru

Hlavná činnosť · SK NACE

7020 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Štatutárny orgán

  • Xénia TeruPodnikateľ · od 16. júla 2004

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Xénia Teru

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2004. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2004

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Xénia Teru
    • Sídlo: Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves
    • Podnikateľ: Xénia Teru

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Prešov, 840-13317.

Časté otázky o firme Xénia Teru

Aké je IČO firmy Xénia Teru?

IČO firmy Xénia Teru je 40939979.

Kde sídli firma Xénia Teru?

Sídlo firmy Xénia Teru je Jesenná ulica 853/36, 082 52 Dulova Ves, okres Prešov, Prešovský kraj.

Čím sa zaoberá Xénia Teru?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (7020).

Kedy vznikla firma Xénia Teru?

Firma Xénia Teru vznikla 16. júla 2004 a existuje 22 rokov.

Kto je štatutárom firmy Xénia Teru?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Xénia Teru (podnikateľ).

Je Xénia Teru platiteľom DPH?

Nie. Xénia Teru nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Xénia Teru daňovým dlžníkom?

Nie. Xénia Teru nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Xénia Teru názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Xénia Teru aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 40939979.

Ďalšie firmy v Prešovskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou