Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Z&I Luigi, s. r. o.
Z&I Luigi, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur (okres Pezinok). IČO firmy je 46474609. Vznikla 22. decembra 2011, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 540 506 € a zisk 16 902 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 15,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 186 688 €, vlastné imanie 106 441 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46474609
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur
- Stav
- Aktívna
Je firma Z&I Luigi, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Mestský súd Bratislava III, Sro/77999/B
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023395033
Registrácia §4, platiteľ od 25. septembra 2016.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Z&I Luigi, s. r. o.
- Sídlo
- Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur
- IČO
- 46474609
- DIČ
- 2023395033
- IČ DPH
- SK2023395033
- Zapísaná
- Mestský súd Bratislava III, Sro/77999/B
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Z&I Luigi, s. r. o.
- IČO
- 46474609
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur
- Okres
- Pezinok
- Kraj
- Bratislavský kraj
- Dátum vzniku
- 22. decembra 2011
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Mestský súd Bratislava III
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/77999/B
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Pezinok: 13 788. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 5 295. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4712) v Bratislavskom kraji: 13 631. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy Z&I Luigi, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 540 506 € a zisk 16 902 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 15,6 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 186 688 €, vlastné imanie 106 441 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 540 506 € | 16 902 € | 186 688 € | 106 441 € | 80 247 € |
| 2024 | 467 488 € | 9 967 € | 215 019 € | 172 983 € | 42 030 € |
| 2023 | 515 702 € | 32 760 € | 209 945 € | 163 017 € | 46 922 € |
| 2022 | 509 120 € | 19 709 € | 187 874 € | 130 256 € | 57 612 € |
| 2021 | 332 026 € | -3 404 € | 190 102 € | 110 547 € | 79 555 € |
| 2020 | 497 175 € | 39 771 € | 210 555 € | 113 952 € | 96 597 € |
| 2019 | 543 778 € | 32 620 € | 140 245 € | 74 181 € | 66 064 € |
| 2018 | 505 593 € | -41 657 € | 84 534 € | 41 561 € | 42 973 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá Z&I Luigi, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4712 Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu,
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb,
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov,
- pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne,
- poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu,
- prevádzkovanie výdajne stravy,
- donášková služba,
- organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí,
- prieskum trhu a verejnej mienky,
- prenájom hnuteľných vecí,
- reklamné a marketingové služby,
Štatutárny orgán
- Marián KucharKonateľ · od 10. októbra 2025
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Z&I Luigi, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2025
- Koniec funkcie (konateľ): Marek Mozolák
- Koniec funkcie (konateľ): Branislav Ivan
- Konateľ: Marián Kuchar
- Zmena sídla: Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur
- Koniec funkcie (konateľ): Ivan Kopriva
- Koniec funkcie (konateľ): Zuzana Demjanová
- Konateľ: Branislav Ivan
- Konateľ: Marek Mozolák
2012
- Zmena obchodného mena na: Z&I Luigi, s. r. o.
- Zmena sídla: Rovniankova 12, 851 02 Bratislava
- Koniec funkcie (konateľ): Mgr. Lucia Meňhárová
- Konateľ: Ivan Kopriva
- Konateľ: Zuzana Demjanová
2011
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: BIAS, s. r. o.
- Sídlo: Mickiewiczova 2, 811 07 Bratislava
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mgr. Lucia Meňhárová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/77999/B.
Časté otázky o firme Z&I Luigi, s. r. o.
Aké je IČO firmy Z&I Luigi, s. r. o.?
IČO firmy Z&I Luigi, s. r. o. je 46474609.
Kde sídli firma Z&I Luigi, s. r. o.?
Sídlo firmy Z&I Luigi, s. r. o. je Felcánova 1467/33, 900 21 Svätý Jur, okres Pezinok, Bratislavský kraj.
Čím sa zaoberá Z&I Luigi, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatný nešpecializovaný maloobchod (4712). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.
Kedy vznikla firma Z&I Luigi, s. r. o.?
Firma Z&I Luigi, s. r. o. vznikla 22. decembra 2011 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy Z&I Luigi, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Z&I Luigi, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marián Kuchar (konateľ).
Aké tržby má Z&I Luigi, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma Z&I Luigi, s. r. o. tržby 540 506 €, medziročne viac o 15,6 %.
Je Z&I Luigi, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 16 902 €.
Je Z&I Luigi, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. Z&I Luigi, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023395033, platiteľ od 25. septembra 2016. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je Z&I Luigi, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. Z&I Luigi, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Z&I Luigi, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 29. marca 2012 (nový názov Z&I Luigi, s. r. o.). Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 29. júla 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 11 zmien.
Je firma Z&I Luigi, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46474609.
Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji
- LiQ s. r. o.Budmerice
- AGROPARTNER Šaštín, spol. s r.o.Plavecké Podhradie
- Ahoj Park Cafe s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- Akaravany, s. r. o.Bratislava - mestská časť Čunovo
- A&R Holding s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves
- Barrax, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka
- BLISS&EVENTS s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
- B poke s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto
Firmy s podobnou činnosťou
- 3ONKE s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- ELEMENT s.r.o.Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
- Lamba.sk s. r. o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Lekáreň na Sihoti, s. r. o.Maloobchod s farmaceutickými výrobkami
- Matej Lipnický s.r.o.Maloobchod so športovými potrebami
- OLEJOKA s. r. o.Maloobchod so športovými potrebami
- OSKOL, s.r.o.Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- PeakTrade Consulting s. r. o.Nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom