Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza (okres Prievidza). IČO firmy je 46466436. Vznikla 13. decembra 2011, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (5231). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 46466436
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza
- Stav
- Aktívna
Je firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/25472/R
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Áno — 21 042,18 €
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
- Sídlo
- Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza
- IČO
- 46466436
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/25472/R
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
- IČO
- 46466436
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza
- Okres
- Prievidza
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 13. decembra 2011
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 5231 Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/25472/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Prievidza: 18 148. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 4 853. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5231) v Trenčianskom kraji: 59. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 46466436.
Čím sa zaoberá Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
5231 Sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 7. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti cestnej dopravy
- nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- zasielateľstvto
Štatutárny orgán
- Martina VaňkátováKonateľ · od 21. marca 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Zmena sídla: Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza
- Koniec funkcie (konateľ): Juraj Goga
- Konateľ: Martina Vaňkátová
2017
- Zmena sídla: Dlhá ulica 374/46, 971 01 Prievidza
2011
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
- Sídlo: Kútovská 939/7, 971 01 Prievidza
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Juraj Goga
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/25472/R.
Časté otázky o firme Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.
Aké je IČO firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
IČO firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. je 46466436.
Kde sídli firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
Sídlo firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. je Nábrežná 2E, 971 01 Prievidza, okres Prievidza, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (5231). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 7.
Kedy vznikla firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
Firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. vznikla 13. decembra 2011 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martina Vaňkátová (konateľ).
Je Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. platiteľom DPH?
Nie. Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. daňovým dlžníkom?
V zozname daňových dlžníkov Finančnej správy je uvedený nedoplatok 21 042,18 € (zoznam k 30. septembra 2026).
Menila firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 2× — naposledy 13. apríla 2019. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46466436.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- FANFOR, s.r.o.IČO 52188957
- LAURA Jewellery, s.r.o.IČO 35885980
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 12:12 s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 1. Customs Agency s.r.o.Ostatné pomocné činnosti v doprave
- 1.PLTNÍCKA A TURISTICKÁ SPOLOČNOSŤ NA DUNAJCI ČERVENÝ KLÁŠTOR – zrušená s.r.o.Vedľajšie činnosti vo vodnej doprave
- 2016 s.r.o.Manipulácia s nákladom
- 28Štastie s.r.o.Skladovanie a uskladňovanie
- 2B Logistics, s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 2JAK s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie
- 365AUTO s. r. o.Skladovanie a uskladňovanie