Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom Trebeľovce 36, 985 31 Trebeľovce (okres Lučenec). IČO firmy je 37952927. Vznikla 30. marca 2004, teda pred 22 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 37952927
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Trebeľovce 36, 985 31 Trebeľovce
- Stav
- Aktívna
Je firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
MV SR, VVS/1-900/90-20808
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
- Sídlo
- Trebeľovce 36, 985 31 Trebeľovce
- IČO
- 37952927
- Zapísaná
- MV SR, VVS/1-900/90-20808
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
- IČO
- 37952927
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- Sídlo
- Trebeľovce 36, 985 31 Trebeľovce
- Okres
- Lučenec
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 30. marca 2004
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register občianskych združení
- Registrový súd / úrad
- MV SR
- Spisová značka / číslo registrácie
- VVS/1-900/90-20808
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Lučenec: 8 447. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 858. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9499) v Banskobystrickom kraji: 6 568. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37952927.
Čím sa zaoberá Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
Hlavná činnosť · SK NACE
9499 Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- rómske
História firmy Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2004. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2008
- Zmena obchodného mena na: Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
2004
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Združenie Roma Trebľovce
- Sídlo: 36, 985 31 Trebeľovce
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-20808.
Časté otázky o firme Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii
Aké je IČO firmy Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii?
IČO firmy Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii je 37952927.
Kde sídli firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii?
Sídlo firmy Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii je Trebeľovce 36, 985 31 Trebeľovce, okres Lučenec, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je činnosti ostatných členských organizácií i. n. (9499). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii?
Firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii vznikla 30. marca 2004 a existuje 22 rokov.
Je Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii platiteľom DPH?
Nie. Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii daňovým dlžníkom?
Nie. Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 23. júna 2008 (nový názov Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii). Sídlo sa od zápisu nemenilo.
Je firma Združenie Roma Trebeľovce - v likvidácii aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37952927.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- 00’s ART WAVEČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 01010101 o. z.Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1000PullUpChallengeČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 1001 powerČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 názorovČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 101 Racing TeamČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- 106 ZÁLESÁK Dunajská StredaČinnosti ostatných členských organizácií i. n.