Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Združenie urbariátu obce Medzibrod

Združenie urbariátu obce Medzibrod je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom 976 96 Medzibrod (okres Banská Bystrica). IČO firmy je 48469149. Vznikla 1. decembra 1992, teda pred 33 rokmi. Subjekt zanikol 18. februára 1994.

Údaje profilu spracované:

IČO
48469149
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
976 96 Medzibrod
Stav
Zaniknutá

Je firma Združenie urbariátu obce Medzibrod spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Zaniknutá

    MV SR, VVS/1-900/90-6846

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Združenie urbariátu obce Medzibrod
Sídlo
976 96 Medzibrod
IČO
48469149
Zapísaná
MV SR, VVS/1-900/90-6846
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Združenie urbariátu obce Medzibrod
IČO
48469149
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
Sídlo
976 96 Medzibrod
Okres
Banská Bystrica
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. decembra 1992
Dátum zániku
18. februára 1994
Zdrojový register
Register občianskych združení
Registrový súd / úrad
MV SR
Spisová značka / číslo registrácie
VVS/1-900/90-6846
Stav
Zaniknutá

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Banská Bystrica: 24 999. Z nich s právnou formou združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.): 2 152. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 48469149.

Čím sa zaoberá Združenie urbariátu obce Medzibrod

Hlavná činnosť podľa SK NACE nie je v otvorených údajoch registra uvedená.

História firmy Združenie urbariátu obce Medzibrod

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 1992. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 1994

    • Zánik firmy
  2. 1992

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Združenie urbariátu obce Medzibrod
    • Sídlo: 976 96 Medzibrod

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Zaniknutá

Subjekt zanikol 18. februára 1994.

Registrový súd / úrad: MV SR, VVS/1-900/90-6846.

Časté otázky o firme Združenie urbariátu obce Medzibrod

Aké je IČO firmy Združenie urbariátu obce Medzibrod?

IČO firmy Združenie urbariátu obce Medzibrod je 48469149.

Kde sídli firma Združenie urbariátu obce Medzibrod?

Sídlo firmy Združenie urbariátu obce Medzibrod je 976 96 Medzibrod, okres Banská Bystrica, Banskobystrický kraj.

Kedy vznikla firma Združenie urbariátu obce Medzibrod?

Firma Združenie urbariátu obce Medzibrod vznikla 1. decembra 1992 a existuje 33 rokov.

Je Združenie urbariátu obce Medzibrod platiteľom DPH?

Nie. Združenie urbariátu obce Medzibrod nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je Združenie urbariátu obce Medzibrod daňovým dlžníkom?

Nie. Združenie urbariátu obce Medzibrod nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Združenie urbariátu obce Medzibrod názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo.

Je firma Združenie urbariátu obce Medzibrod aktívna?

Subjekt zanikol 18. februára 1994. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 48469149.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji