Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Zoltán Balázsy

Zoltán Balázsy je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Lubeník 215, 049 18 Lubeník (okres Revúca). IČO firmy je 41889118. Vznikla 9. januára 2006, teda pred 20 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: obrábanie kovov (2553). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
41889118
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lubeník 215, 049 18 Lubeník
Stav
Aktívna

Je firma Zoltán Balázsy spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Rimavská Sobota, 650-10891

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Zoltán Balázsy
Sídlo
Lubeník 215, 049 18 Lubeník
IČO
41889118
Zapísaná
Okresný úrad Rimavská Sobota, 650-10891
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Zoltán Balázsy
IČO
41889118
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Lubeník 215, 049 18 Lubeník
Okres
Revúca
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
9. januára 2006
Hlavná činnosť (SK NACE)
2553 Obrábanie kovov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Rimavská Sobota
Spisová značka / číslo registrácie
650-10891
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Revúca: 3 588. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 1 897. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2553) v Banskobystrickom kraji: 785. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Zoltán Balázsy

Hlavná činnosť · SK NACE

2553 Obrábanie kovov

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Vykonávanie zváracích prác

Štatutárny orgán

  • Zoltán BalázsyPodnikateľ · od 9. januára 2006

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Zoltán Balázsy

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2006. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2006

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Zoltán Balázsy
    • Sídlo: 215, 049 18 Lubeník
    • Podnikateľ: Zoltán Balázsy

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Rimavská Sobota, 650-10891.

Časté otázky o firme Zoltán Balázsy

Aké je IČO firmy Zoltán Balázsy?

IČO firmy Zoltán Balázsy je 41889118.

Kde sídli firma Zoltán Balázsy?

Sídlo firmy Zoltán Balázsy je Lubeník 215, 049 18 Lubeník, okres Revúca, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá Zoltán Balázsy?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je obrábanie kovov (2553). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.

Kedy vznikla firma Zoltán Balázsy?

Firma Zoltán Balázsy vznikla 9. januára 2006 a existuje 20 rokov.

Kto je štatutárom firmy Zoltán Balázsy?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Zoltán Balázsy (podnikateľ).

Je Zoltán Balázsy platiteľom DPH?

Nie. Zoltán Balázsy nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Zoltán Balázsy daňovým dlžníkom?

Nie. Zoltán Balázsy nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Zoltán Balázsy názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Zoltán Balázsy aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 41889118.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou