Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

ZSE Energetické služby, s. r. o.

ZSE Energetické služby, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Čulenova 6, 811 09 Bratislava. IČO firmy je 52820203. Vznikla 3. decembra 2019, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Základné imanie zapísané v registri je 24 005 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
52820203
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Čulenova 6, 811 09 Bratislava
Stav
Aktívna

Je firma ZSE Energetické služby, s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Mestský súd Bratislava III, Sro/142010/B

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121163154

    Registrácia §4, platiteľ od 8. apríla 2024.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
ZSE Energetické služby, s. r. o.
Sídlo
Čulenova 6, 811 09 Bratislava
IČO
52820203
DIČ
2121163154
IČ DPH
SK2121163154
Zapísaná
Mestský súd Bratislava III, Sro/142010/B
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
ZSE Energetické služby, s. r. o.
IČO
52820203
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Čulenova 6, 811 09 Bratislava
Dátum vzniku
3. decembra 2019
Základné imanie
24 005 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Mestský súd Bratislava III
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/142010/B
Stav
Aktívna

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 52820203.

Čím sa zaoberá ZSE Energetické služby, s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

6820 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 24. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom,
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  3. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  4. Administratívne služby
  5. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  6. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  7. Faktoring a forfaiting
  8. Finančný lízing
  9. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  10. Poskytovanie podpornej energetickej služby
  11. Prípravné práce k realizácii stavby
  12. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  13. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  14. Zemné práce
  15. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
Zobraziť ďalších 9 predmetov podnikania
  1. Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly
  2. Montáž, rekonštrukcia a údržba nevyhradených technických zariadení
  3. Prenájom hnuteľných vecí
  4. Prevádzkovanie nabíjacích stojanov pre elektrické vozidlá
  5. Poskytovanie nabíjania elektrických vozidiel
  6. Vypracovanie projektovej dokumentácie jednoduchej stavby a na ohlásenie drobnej stavby a stavebných úprav: stavebná časť
  7. Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  8. uskladňovanie elektriny
  9. dodávka elektriny

Štatutárny orgán

  • Ing. Stanislav Kovalík, PhD.Konateľ · od 3. decembra 2019
  • Mgr. Juraj KrajcárKonateľ · od 1. marca 2024
  • Rawand FarajKonateľ · od 1. augusta 2025

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy ZSE Energetické služby, s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2019. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2026

    • Základné imanie: 24 005 000,00 €
    • Základné imanie:
  2. 2025

    • Konateľ: Rawand Faraj
    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Marián Suchý
  3. 2024

    • Koniec funkcie (konateľ): Ing. Štefan Stanek
    • Konateľ: Ing. Marián Suchý
    • Konateľ: Mgr. Juraj Krajcár
  4. 2020

    • Konateľ: Ing. Štefan Stanek
Zobraziť staršie záznamy (6)
  1. 2019

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: ZSE Energetické služby, s. r. o.
    • Sídlo: Čulenova 6, 811 09 Bratislava
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Ing. Stanislav Kovalík, PhD.

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Základné imanie

24 005 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Mestský súd Bratislava III, Sro/142010/B.

Časté otázky o firme ZSE Energetické služby, s. r. o.

Aké je IČO firmy ZSE Energetické služby, s. r. o.?

IČO firmy ZSE Energetické služby, s. r. o. je 52820203.

Kde sídli firma ZSE Energetické služby, s. r. o.?

Sídlo firmy ZSE Energetické služby, s. r. o. je Čulenova 6, 811 09 Bratislava.

Čím sa zaoberá ZSE Energetické služby, s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (6820). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 24.

Kedy vznikla firma ZSE Energetické služby, s. r. o.?

Firma ZSE Energetické služby, s. r. o. vznikla 3. decembra 2019 a existuje 6 rokov.

Aké je základné imanie firmy ZSE Energetické služby, s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 24 005 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy ZSE Energetické služby, s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Stanislav Kovalík, PhD. (konateľ), Mgr. Juraj Krajcár (konateľ), Rawand Faraj (konateľ).

Je ZSE Energetické služby, s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. ZSE Energetické služby, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121163154, platiteľ od 8. apríla 2024. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.

Je ZSE Energetické služby, s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. ZSE Energetické služby, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma ZSE Energetické služby, s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 7 zmien.

Je firma ZSE Energetické služby, s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 52820203.

Firmy s podobnou činnosťou