Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
B4 REALITY, s. r. o.
B4 REALITY, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 50121839. Vznikla 20. januára 2016, teda pred 10 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 11 906 € a stratu 13 804 €. Tržby sa medziročne znížili o 45,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 45 430 €, vlastné imanie 31 087 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 50121839
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín
- Stav
- Aktívna
Je firma B4 REALITY, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/32486/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120252937
Registrácia §4, platiteľ od 1. februára 2021.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- B4 REALITY, s. r. o.
- Sídlo
- Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín
- IČO
- 50121839
- DIČ
- 2120252937
- IČ DPH
- SK2120252937
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/32486/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- B4 REALITY, s. r. o.
- IČO
- 50121839
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín
- Okres
- Trenčín
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 20. januára 2016
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/32486/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 201. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 529. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6831) v Trenčianskom kraji: 574. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy B4 REALITY, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 11 906 € a stratu 13 804 €. Tržby sa medziročne znížili o 45,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 45 430 €, vlastné imanie 31 087 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 906 € | -13 804 € | 45 430 € | 31 087 € | 14 343 € |
| 2024 | 21 852 € | 4 473 € | 60 133 € | 44 928 € | 15 205 € |
| 2023 | 10 528 € | -680 € | 73 088 € | 40 455 € | 32 633 € |
| 2022 | 19 459 € | 538 € | 75 988 € | 41 135 € | 34 853 € |
| 2021 | 18 059 € | 3 937 € | 94 988 € | 40 587 € | 54 401 € |
| 2020 | 76 819 € | 13 873 € | 85 156 € | 34 178 € | 50 978 € |
| 2019 | 15 856 € | 9 629 € | 44 633 € | 20 305 € | 24 328 € |
| 2018 | 16 198 € | 225 € | 31 621 € | 10 642 € | 20 979 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá B4 REALITY, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6831 Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 6. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Administratívne služby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Štatutárny orgán
- Ing. Alica BernáthováKonateľ · od 20. januára 2016
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy B4 REALITY, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2016. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2016
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: B4 REALITY, s. r. o.
- Sídlo: Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Alica Bernáthová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/32486/R.
Časté otázky o firme B4 REALITY, s. r. o.
Aké je IČO firmy B4 REALITY, s. r. o.?
IČO firmy B4 REALITY, s. r. o. je 50121839.
Kde sídli firma B4 REALITY, s. r. o.?
Sídlo firmy B4 REALITY, s. r. o. je Záhradnícka 1023/3, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá B4 REALITY, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (6831). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 6.
Kedy vznikla firma B4 REALITY, s. r. o.?
Firma B4 REALITY, s. r. o. vznikla 20. januára 2016 a existuje 10 rokov.
Aké je základné imanie firmy B4 REALITY, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy B4 REALITY, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Alica Bernáthová (konateľ).
Aké tržby má B4 REALITY, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma B4 REALITY, s. r. o. tržby 11 906 €, medziročne menej o 45,5 %.
Je B4 REALITY, s. r. o. zisková?
Za rok 2025 vykázala firma stratu 13 804 €.
Je B4 REALITY, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. B4 REALITY, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120252937, platiteľ od 1. februára 2021. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je B4 REALITY, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. B4 REALITY, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma B4 REALITY, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma B4 REALITY, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50121839.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- Euro Asset s. r. o.Trenčín
- Lekáreň na Sihoti, s. r. o.Trenčín
- R&P Group s. r. o.Trenčín
- Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť skrátene: SAD Trenčín, a.s.Trenčín
- TM-TEZ, s. r. o.Trenčín
- BARNIA, s. r. o.Bolešov
- BEM-tech, s.r.o.Prievidza
- ELKOMPLET, s.r.o.Prievidza
Firmy s podobnou činnosťou
- ADS TÁLE, s.r.o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- CITY BUILDING s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- C.O.O.K. company, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- ELO Systém s.r.o. KošicePrenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- EMAJ s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- fokus interiér, s.r.o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- J&R mk, spol. s r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- KT Development s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností