Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Bytové spoločenstvo Holá Bašta
Bytové spoločenstvo Holá Bašta je spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov so sídlom Malinovského 872/5, 963 01 Krupina (okres Krupina). IČO firmy je 37998099. Vznikla 20. júna 2005, teda pred 21 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 37998099
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Sídlo
- Malinovského 872/5, 963 01 Krupina
- Stav
- Aktívna
Je firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný úrad Banská Bystrica, KA-74/53-2005
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Bytové spoločenstvo Holá Bašta
- Sídlo
- Malinovského 872/5, 963 01 Krupina
- IČO
- 37998099
- Zapísaná
- Okresný úrad Banská Bystrica, KA-74/53-2005
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Bytové spoločenstvo Holá Bašta
- IČO
- 37998099
- Právna forma
- Spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Sídlo
- Malinovského 872/5, 963 01 Krupina
- Okres
- Krupina
- Kraj
- Banskobystrický kraj
- Dátum vzniku
- 20. júna 2005
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Zdrojový register
- Register spoločenstiev vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- Registrový súd / úrad
- Okresný úrad Banská Bystrica
- Spisová značka / číslo registrácie
- KA-74/53-2005
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Krupina: 3 140. Z nich s právnou formou spoločenstvo vlastníkov bytov a nebytových priestorov: 53. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6832) v Banskobystrickom kraji: 2 383. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 37998099.
Čím sa zaoberá Bytové spoločenstvo Holá Bašta
Hlavná činnosť · SK NACE
6832 Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
Štatutárny orgán
- Roman MelagaPredseda · od 15. januára 2026
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Bytové spoločenstvo Holá Bašta
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2005. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2007
- Zmena obchodného mena na: Bytové spoločenstvo Holá Bašta
2005
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Bytové spoloč. Holá Bašta
- Sídlo: Malinovského 872/5, 963 01 Krupina
- Predseda: Roman Melaga
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný úrad Banská Bystrica, KA-74/53-2005.
Časté otázky o firme Bytové spoločenstvo Holá Bašta
Aké je IČO firmy Bytové spoločenstvo Holá Bašta?
IČO firmy Bytové spoločenstvo Holá Bašta je 37998099.
Kde sídli firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta?
Sídlo firmy Bytové spoločenstvo Holá Bašta je Malinovského 872/5, 963 01 Krupina, okres Krupina, Banskobystrický kraj.
Čím sa zaoberá Bytové spoločenstvo Holá Bašta?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy (6832).
Kedy vznikla firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta?
Firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta vznikla 20. júna 2005 a existuje 21 rokov.
Kto je štatutárom firmy Bytové spoločenstvo Holá Bašta?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Roman Melaga (predseda).
Je Bytové spoločenstvo Holá Bašta platiteľom DPH?
Nie. Bytové spoločenstvo Holá Bašta nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Bytové spoločenstvo Holá Bašta daňovým dlžníkom?
Nie. Bytové spoločenstvo Holá Bašta nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa zmenilo 1× — naposledy 1. februára 2007 (nový názov Bytové spoločenstvo Holá Bašta). Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Bytové spoločenstvo Holá Bašta aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 37998099.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- MIDEB s. r. o.IČO 53113501
- MM-Rehak s. r. o.IČO 55829457
- Welis s. r. o.IČO 52536033
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji
- €UROGYN, s.r.o.Lučenec
- 0252 s. r. o.Banská Bystrica
- 10Kremnica
- 1000PullUpChallengeLučenec
- 1000PullUpChallenge s. r. o.Lučenec
- 1001 powerHalič
- 100pro Real, s.r.o.Banská Bystrica
- 10fingers s. r. o.Žiar nad Hronom
Firmy s podobnou činnosťou
- $OKOLOV V.B s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- €GOLD s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 0112358 property s. r. o.Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
- 098 Services s. r. o.Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 10Ostatné činnosti v oblasti nehnuteľností za odmenu alebo na základe zmluvy
- 1000 Realít BA, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 Realít EU, s. r. o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
- 1000 realít +, s.r.o.Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností