Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

creative solution s.r.o.

creative solution s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina (okres Krupina). IČO firmy je 50690477. Vznikla 1. februára 2017, teda pred 9 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 52 302 € a stratu 13 110 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 95,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 30 070 €, vlastné imanie -86 293 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
50690477
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina
Stav
Aktívna

Je firma creative solution s.r.o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31268/S

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2120429685

    Registrácia §4, platiteľ od 11. októbra 2019.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
creative solution s.r.o.
Sídlo
Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina
IČO
50690477
DIČ
2120429685
IČ DPH
SK2120429685
Zapísaná
Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31268/S
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
creative solution s.r.o.
IČO
50690477
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina
Okres
Krupina
Kraj
Banskobystrický kraj
Dátum vzniku
1. februára 2017
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Banská Bystrica
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/31268/S
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Krupina: 3 134. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 764. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 8299) v Banskobystrickom kraji: 3 757. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy creative solution s.r.o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 52 302 € a stratu 13 110 €. Tržby sa medziročne zvýšili o 95,1 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 30 070 €, vlastné imanie -86 293 €.

Tržby (čistý obrat)
2018: 38 tis. €'182019: 109 tis. €'192020: 56 tis. €'202021: 35 tis. €'212022: 116 tis. €'222023: 73 tis. €'232024: 27 tis. €'242025: 52 tis. €'2552 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2018: 1 tis. €'182019: 3 tis. €'192020: -4 tis. €'202021: -24 tis. €'212022: 3 tis. €'222023: -29 tis. €'232024: -23 tis. €'242025: -13 tis. €'25-13 tis. €
Finančné údaje firmy creative solution s.r.o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202552 302 €-13 110 €30 070 €-86 293 €116 363 €
202426 811 €-23 247 €31 313 €-73 183 €104 496 €
202373 074 €-29 330 €35 660 €-49 936 €85 596 €
2022115 639 €2 659 €65 055 €-20 606 €85 661 €
202135 226 €-23 730 €36 801 €-23 266 €60 067 €
202055 509 €-3 666 €54 406 €465 €53 941 €
2019108 732 €2 539 €42 426 €4 130 €38 296 €
201837 799 €1 018 €10 237 €1 592 €8 645 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá creative solution s.r.o.

Hlavná činnosť · SK NACE

8299 Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 10. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  2. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  3. Počítačové služby
  4. Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  5. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  6. Reklamné a marketingové služby
  7. Administratívne služby
  8. Verejné obstarávanie
  9. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  10. Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)

Štatutárny orgán

  • Mgr. Pavel VicianKonateľ · od 1. februára 2017

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy creative solution s.r.o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2017

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: creative solution s.r.o.
    • Sídlo: Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: Mgr. Pavel Vician

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Banská Bystrica, Sro/31268/S.

Časté otázky o firme creative solution s.r.o.

Aké je IČO firmy creative solution s.r.o.?

IČO firmy creative solution s.r.o. je 50690477.

Kde sídli firma creative solution s.r.o.?

Sídlo firmy creative solution s.r.o. je Fraňa Krála 668/10, 963 01 Krupina, okres Krupina, Banskobystrický kraj.

Čím sa zaoberá creative solution s.r.o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (8299). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 10.

Kedy vznikla firma creative solution s.r.o.?

Firma creative solution s.r.o. vznikla 1. februára 2017 a existuje 9 rokov.

Aké je základné imanie firmy creative solution s.r.o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy creative solution s.r.o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mgr. Pavel Vician (konateľ).

Aké tržby má creative solution s.r.o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma creative solution s.r.o. tržby 52 302 €, medziročne viac o 95,1 %.

Je creative solution s.r.o. zisková?

Za rok 2025 vykázala firma stratu 13 110 €.

Je creative solution s.r.o. platiteľom DPH?

Áno. creative solution s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120429685, platiteľ od 11. októbra 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je creative solution s.r.o. daňovým dlžníkom?

Nie. creative solution s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma creative solution s.r.o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma creative solution s.r.o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 50690477.

Ďalšie firmy v Banskobystrickom kraji

Firmy s podobnou činnosťou