Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Ivan Obraz

Ivan Obraz je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom (okres Ilava). IČO firmy je 53823613. Vznikla 24. mája 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba iných výrobkov z gumy (2212). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
53823613
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
Stav
Aktívna

Je firma Ivan Obraz spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trenčín, 760-22572

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Ivan Obraz
Sídlo
Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
IČO
53823613
Zapísaná
Okresný úrad Trenčín, 760-22572
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Ivan Obraz
IČO
53823613
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
Okres
Ilava
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
24. mája 2021
Hlavná činnosť (SK NACE)
2212 Výroba iných výrobkov z gumy
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
760-22572
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ilava: 8 216. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 4 379. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 2212) v Trenčianskom kraji: 160. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Ivan Obraz

Hlavná činnosť · SK NACE

2212 Výroba iných výrobkov z gumy

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 4. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov
  2. Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok
  3. Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  4. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Štatutárny orgán

  • Ivan ObrazPodnikateľ · od 24. mája 2021

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Ivan Obraz

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Zmena sídla: Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom
  2. 2021

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Ivan Obraz
    • Sídlo: 213, 086 04 Kružlov
    • Podnikateľ: Ivan Obraz

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trenčín, 760-22572.

Časté otázky o firme Ivan Obraz

Aké je IČO firmy Ivan Obraz?

IČO firmy Ivan Obraz je 53823613.

Kde sídli firma Ivan Obraz?

Sídlo firmy Ivan Obraz je Kpt.Nálepku 677/3, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Ivan Obraz?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba iných výrobkov z gumy (2212). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 4.

Kedy vznikla firma Ivan Obraz?

Firma Ivan Obraz vznikla 24. mája 2021 a existuje 5 rokov.

Kto je štatutárom firmy Ivan Obraz?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ivan Obraz (podnikateľ).

Je Ivan Obraz platiteľom DPH?

Nie. Ivan Obraz nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.

Je Ivan Obraz daňovým dlžníkom?

Nie. Ivan Obraz nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Ivan Obraz názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 25. apríla 2022. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Ivan Obraz aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53823613.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou