Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Marek Verbovský
Marek Verbovský je slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona so sídlom Okružná 481/31, 059 21 Svit (okres Poprad). IČO firmy je 44530218. Vznikla 7. mája 2021, teda pred 5 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 44530218
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- Sídlo
- Okružná 481/31, 059 21 Svit
- Stav
- Bez záznamu
Je firma Marek Verbovský spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Bez záznamu
Národná banka Slovenska, 260096
Platiteľ DPH
Nie je v zozname platiteľov DPH
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Marek Verbovský
- Sídlo
- Okružná 481/31, 059 21 Svit
- IČO
- 44530218
- Zapísaná
- Národná banka Slovenska, 260096
DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Marek Verbovský
- IČO
- 44530218
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- Sídlo
- Okružná 481/31, 059 21 Svit
- Okres
- Poprad
- Kraj
- Prešovský kraj
- Dátum vzniku
- 7. mája 2021
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Zdrojový register
- Register finančných agentov a finančných poradcov
- Registrový súd / úrad
- Národná banka Slovenska
- Spisová značka / číslo registrácie
- 260096
- Stav
- Bez záznamu
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Poprad: 17 395. Z nich s právnou formou slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona: 813. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4335) v Prešovskom kraji: 10 857. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Čím sa zaoberá Marek Verbovský
Hlavná činnosť · SK NACE
4335 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 1. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Štatutárny orgán
- Marek VerbovskýPodnikateľ · od 7. mája 2021
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Marek Verbovský
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2021. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2021
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Marek Verbovský
- Sídlo: Okružná 481/31, 059 21 Svit
- Podnikateľ: Marek Verbovský
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Stav v registri
Bez záznamu
V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu.
Registrový súd / úrad: Národná banka Slovenska, 260096.
Časté otázky o firme Marek Verbovský
Aké je IČO firmy Marek Verbovský?
IČO firmy Marek Verbovský je 44530218.
Kde sídli firma Marek Verbovský?
Sídlo firmy Marek Verbovský je Okružná 481/31, 059 21 Svit, okres Poprad, Prešovský kraj.
Čím sa zaoberá Marek Verbovský?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (4335). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 1.
Kedy vznikla firma Marek Verbovský?
Firma Marek Verbovský vznikla 7. mája 2021 a existuje 5 rokov.
Kto je štatutárom firmy Marek Verbovský?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Marek Verbovský (podnikateľ).
Je Marek Verbovský platiteľom DPH?
Nie. Marek Verbovský nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.
Je Marek Verbovský daňovým dlžníkom?
Nie. Marek Verbovský nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Marek Verbovský názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.
Je firma Marek Verbovský aktívna?
V registri je zapísaný právny stav: bez záznamu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 44530218.
Ďalšie firmy v Prešovskom kraji
- €URODREVOCOMP, s.r.o.Medzilaborce
- €URODREVOCOMP TROPIC EXOTIC WOOD, s.r.o.Medzilaborce
- 007 group s. r. o.Nižný Hrušov
- 100lar, s.r.o.Pečovská Nová Ves
- 103 club, s.r.o.Poprad
- 103 Real Estate, s.r.o.Poprad
- 108 Flow s. r. o.Prešov
- 10DTendy, s. r. o.Poprad
Firmy s podobnou činnosťou
- 000 s. r. o.Zemné práce
- 04 J-J s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 1000 MAJSTER s. r. o.Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- 101 SK s. r. o.Zemné práce
- 103 Real Estate, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 AZ s. r. o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- 123 SERVIS s. r. o.Zemné práce
- 123 stav s.r.o.Inštalácia izolácie