Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
ML - PRO s.r.o.
ML - PRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom (okres Ilava). IČO firmy je 51100622. Vznikla 1. novembra 2017, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Základné imanie zapísané v registri je 7 500,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 185 145 € a zisk 76 697 €. Tržby sa medziročne znížili o 14 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 428 156 €, vlastné imanie 411 667 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 51100622
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom
- Stav
- Aktívna
Je firma ML - PRO s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/35518/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2120620568
Registrácia §4, platiteľ od 1. apríla 2018.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- ML - PRO s.r.o.
- Sídlo
- Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom
- IČO
- 51100622
- DIČ
- 2120620568
- IČ DPH
- SK2120620568
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/35518/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- ML - PRO s.r.o.
- IČO
- 51100622
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom
- Okres
- Ilava
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 1. novembra 2017
- Základné imanie
- 7 500,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/35518/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Ilava: 8 216. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 2 520. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 6220) v Trenčianskom kraji: 904. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy ML - PRO s.r.o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 185 145 € a zisk 76 697 €. Tržby sa medziročne znížili o 14 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 428 156 €, vlastné imanie 411 667 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 185 145 € | 76 697 € | 428 156 € | 411 667 € | 16 489 € |
| 2024 | 215 196 € | 110 158 € | 397 218 € | 382 110 € | 15 108 € |
| 2023 | 207 358 € | 115 385 € | 354 313 € | 344 985 € | 9 328 € |
| 2022 | 184 592 € | 107 611 € | 231 283 € | 229 600 € | 1 683 € |
| 2021 | 215 006 € | 134 204 € | 236 223 € | 207 119 € | 29 104 € |
| 2020 | 156 393 € | 66 490 € | 134 196 € | 109 443 € | 24 753 € |
| 2019 | 161 327 € | 37 965 € | 101 369 € | 74 632 € | 26 737 € |
| 2018 | 81 361 € | 29 610 € | 62 126 € | 34 168 € | 27 958 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá ML - PRO s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
6220 Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 8. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Administratívne služby
- Vedenie účtovníctva
- Reklamné a marketingové služby
- Prenájom hnuteľných vecí
Štatutárny orgán
- Ing. Martin BunčekKonateľ · od 1. novembra 2017
- Lucia ŠtolunováKonateľ · od 1. novembra 2017
- Ing. Juraj KulihaKonateľ · od 19. apríla 2019
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy ML - PRO s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2017. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2019
- Základné imanie: 7 500,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Juraj Kuliha
2017
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: ML - PRO s.r.o.
- Sídlo: Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Ing. Martin Bunček
- Konateľ: Lucia Štolunová
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
7 500,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/35518/R.
Časté otázky o firme ML - PRO s.r.o.
Aké je IČO firmy ML - PRO s.r.o.?
IČO firmy ML - PRO s.r.o. je 51100622.
Kde sídli firma ML - PRO s.r.o.?
Sídlo firmy ML - PRO s.r.o. je Moyzesova 394/15, 018 41 Dubnica nad Váhom, okres Ilava, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá ML - PRO s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva (6220). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 8.
Kedy vznikla firma ML - PRO s.r.o.?
Firma ML - PRO s.r.o. vznikla 1. novembra 2017 a existuje 8 rokov.
Aké je základné imanie firmy ML - PRO s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 7 500,00 €.
Kto je štatutárom firmy ML - PRO s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Ing. Martin Bunček (konateľ), Lucia Štolunová (konateľ), Ing. Juraj Kuliha (konateľ).
Aké tržby má ML - PRO s.r.o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma ML - PRO s.r.o. tržby 185 145 €, medziročne menej o 14 %.
Je ML - PRO s.r.o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 76 697 €.
Je ML - PRO s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. ML - PRO s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2120620568, platiteľ od 1. apríla 2018. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je ML - PRO s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. ML - PRO s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma ML - PRO s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 3 zmien.
Je firma ML - PRO s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51100622.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- BARNIA, s. r. o.Bolešov
- JaGuri spol. s r. o.Nová Dubnica
- B4 REALITY, s. r. o.Trenčín
- BEM-tech, s.r.o.Prievidza
- ELKOMPLET, s.r.o.Prievidza
- Euro Asset s. r. o.Trenčín
- GRIFMEDIA s.r.o.Bánovce nad Bebravou
- GRIND TRADE s.r.o.Papradno
Firmy s podobnou činnosťou
- bHcomp s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- Blue Soft Fusion s. r. o.Počítačové programovanie
- Clever analytics s. r. o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- CodeTide s. r. o.Počítačové programovanie
- Fusion Systems, s.r.o.Ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov
- Intellium s. r. o.Počítačové programovanie
- LIBRA GROUP s.r.o.Počítačové poradenstvo a činnosti súvisiace s riadením počítačového príslušenstva
- NUIT s.r.o.Počítačové programovanie