Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Peter Stračár

Peter Stračár je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 51290154. Vznikla 1. februára 2018, teda pred 8 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: oprava a údržba motorových vozidiel (9531). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
51290154
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín
Stav
Aktívna

Je firma Peter Stračár spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Trenčín, 110-263595

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 19. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Peter Stračár
Sídlo
Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín
IČO
51290154
Zapísaná
Okresný úrad Trenčín, 110-263595
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Peter Stračár
IČO
51290154
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín
Okres
Trenčín
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
1. februára 2018
Hlavná činnosť (SK NACE)
9531 Oprava a údržba motorových vozidiel
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
110-263595
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 201. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 9 049. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 9531) v Trenčianskom kraji: 1 260. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Čím sa zaoberá Peter Stračár

Hlavná činnosť · SK NACE

9531 Oprava a údržba motorových vozidiel

Štatutárny orgán

  • Peter StračárPodnikateľ · od 1. februára 2018

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Peter Stračár

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2018. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2025

    • Zmena sídla: Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín
  2. 2018

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Peter Stračár
    • Sídlo: Bieloruská 5193/48, 821 06 Bratislava-Podunajské Biskupice
    • Podnikateľ: Peter Stračár

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Trenčín, 110-263595.

Časté otázky o firme Peter Stračár

Aké je IČO firmy Peter Stračár?

IČO firmy Peter Stračár je 51290154.

Kde sídli firma Peter Stračár?

Sídlo firmy Peter Stračár je Tramínová 2500/1C, 911 05 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá Peter Stračár?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je oprava a údržba motorových vozidiel (9531).

Kedy vznikla firma Peter Stračár?

Firma Peter Stračár vznikla 1. februára 2018 a existuje 8 rokov.

Kto je štatutárom firmy Peter Stračár?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Peter Stračár (podnikateľ).

Je Peter Stračár platiteľom DPH?

Nie. Peter Stračár nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 19. októbra 2026.

Je Peter Stračár daňovým dlžníkom?

Nie. Peter Stračár nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Peter Stračár názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa zmenilo 1× — naposledy 22. januára 2025. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Peter Stračár aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 51290154.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou