Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

R&P Group s. r. o.

R&P Group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 54679354. Vznikla 24. júna 2022, teda pred 4 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (1107). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 77 089 € a zisk 13 072 €. Tržby sa medziročne znížili o 23,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 22 960 €, vlastné imanie 36 952 €.

Údaje z registra prevzaté:

IČO
54679354
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín
Stav
Aktívna

Je firma R&P Group s. r. o. spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný súd Trenčín, Sro/43789/R

  • Platiteľ DPH

    Áno — IČ DPH SK2121761444

    Registrácia §7a.

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
R&P Group s. r. o.
Sídlo
Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín
IČO
54679354
DIČ
2121761444
IČ DPH
SK2121761444
Zapísaná
Okresný súd Trenčín, Sro/43789/R
Stiahnuť vizitku (vCard)

Údaje z registra

Obchodné meno
R&P Group s. r. o.
IČO
54679354
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín
Okres
Trenčín
Kraj
Trenčiansky kraj
Dátum vzniku
24. júna 2022
Základné imanie
5 000,00 €
Hlavná činnosť (SK NACE)
1107 Výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Zdrojový register
Obchodný register
Registrový súd / úrad
Okresný súd Trenčín
Spisová značka / číslo registrácie
Sro/43789/R
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 201. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 529. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 1107) v Trenčianskom kraji: 52. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Financie firmy R&P Group s. r. o.

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 77 089 € a zisk 13 072 €. Tržby sa medziročne znížili o 23,2 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 22 960 €, vlastné imanie 36 952 €.

Tržby (čistý obrat)
2022: 32 tis. €'222023: 73 tis. €'232024: 100 tis. €'242025: 77 tis. €'2577 tis. €
Výsledok hospodárenia po zdanení
2022: 10 tis. €'222023: 4 tis. €'232024: 5 tis. €'242025: 13 tis. €'2513 tis. €
Finančné údaje firmy R&P Group s. r. o. podľa rokov
RokTržbyZisk / strataSpolu majetokVlastné imanieZáväzky
202577 089 €13 072 €22 960 €36 952 €-13 992 €
2024100 439 €4 510 €25 381 €23 880 €1 501 €
202373 108 €4 366 €20 803 €19 370 €1 433 €
202232 482 €10 004 €27 446 €15 004 €12 442 €

Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗

Čím sa zaoberá R&P Group s. r. o.

Hlavná činnosť · SK NACE

1107 Výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd

Predmet podnikania zapísaný v registri

Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 57. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.

  1. Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  2. Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  3. Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  4. Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
  5. Faktoring a forfaiting
  6. Finančný lízing
  7. Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  8. Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  9. Prevádzkovanie autoumyvárne
  10. Ručné umývanie a čistenie interiéru motorových vozidiel
  11. Čistenie a zimná údržba komunikácií
  12. Generálne a bežné čistenie
  13. Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
  14. Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  15. Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
Zobraziť ďalších 42 predmetov podnikania
  1. Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  2. Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
  3. Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  4. Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení
  5. Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
  6. Prenájom hnuteľných vecí
  7. Služby požičovní
  8. Baliace činnosti, manipulácia s tovarom
  9. Skladovanie
  10. Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  11. Kuriérske služby
  12. Sťahovacie služby
  13. Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla
  14. Administratívne služby
  15. Vedenie účtovníctva
  16. Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  17. Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  18. Poskytovanie služieb informátora
  19. Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  20. Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  21. Poskytovanie sociálnych služieb
  22. Poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôb
  23. Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť - pranie a žehlenie, varenie, upratovanie, starostlivosť o záhradu
  24. Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  25. Prevádzkovanie výdajne stravy
  26. Výroba potravinárskych výrobkov
  27. Výroba nápojov
  28. Výroba mydla, pracích prostriedkov a éterických olejov, čistiacich, leštiacich, parfumérskych a toaletných prípravkov
  29. Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
  30. Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  31. Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  32. Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  33. Poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu
  34. Verejné obstarávanie
  35. Prípravné práce k realizácii stavby
  36. Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  37. Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  38. Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  39. Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  40. Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
  41. Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva
  42. Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom

Štatutárny orgán

  • René PischKonateľ · od 24. júna 2022

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy R&P Group s. r. o.

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2022. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2022

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: R&P Group s. r. o.
    • Sídlo: Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín
    • Základné imanie: 5 000,00 €
    • Základné imanie:
    • Konateľ: René Pisch

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.

Základné imanie

5 000,00 €

Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/43789/R.

Časté otázky o firme R&P Group s. r. o.

Aké je IČO firmy R&P Group s. r. o.?

IČO firmy R&P Group s. r. o. je 54679354.

Kde sídli firma R&P Group s. r. o.?

Sídlo firmy R&P Group s. r. o. je Soblahovská 1115/59, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.

Čím sa zaoberá R&P Group s. r. o.?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je výroba nealkoholických nápojov a fľaškových vôd (1107). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 57.

Kedy vznikla firma R&P Group s. r. o.?

Firma R&P Group s. r. o. vznikla 24. júna 2022 a existuje 4 roky.

Aké je základné imanie firmy R&P Group s. r. o.?

Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.

Kto je štatutárom firmy R&P Group s. r. o.?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: René Pisch (konateľ).

Aké tržby má R&P Group s. r. o.?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma R&P Group s. r. o. tržby 77 089 €, medziročne menej o 23,2 %.

Je R&P Group s. r. o. zisková?

Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 13 072 €.

Je R&P Group s. r. o. platiteľom DPH?

Áno. R&P Group s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2121761444. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.

Je R&P Group s. r. o. daňovým dlžníkom?

Nie. R&P Group s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma R&P Group s. r. o. názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma R&P Group s. r. o. aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 54679354.

Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji