Preskočiť na obsah

Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb

Richard Hradecký

Richard Hradecký je podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri so sídlom Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov (okres Bratislava II). IČO firmy je 53083482. Vznikla 1. júna 2020, teda pred 6 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320). Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Údaje profilu spracované:

IČO
53083482
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Stav
Aktívna

Je firma Richard Hradecký spoľahlivá?

Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.

  • Stav v registri

    Aktívna

    Okresný úrad Bratislava, 110-288847

  • Platiteľ DPH

    Nie je v zozname platiteľov DPH

  • Dôvody na zrušenie registrácie DPH

    Nie

  • Daňový dlžník

    Nie je v zozname daňových dlžníkov

    Zoznam k 30. septembra 2026.

Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 21. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.

Fakturačné údaje

Obchodné meno
Richard Hradecký
Sídlo
Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
IČO
53083482
Zapísaná
Okresný úrad Bratislava, 110-288847
Stiahnuť vizitku (vCard)

DIČ firiem, ktoré nie sú platiteľmi DPH, Finančná správa verejne nezverejňuje.

Údaje z registra

Obchodné meno
Richard Hradecký
IČO
53083482
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
Sídlo
Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
Okres
Bratislava II
Kraj
Bratislavský kraj
Dátum vzniku
1. júna 2020
Hlavná činnosť (SK NACE)
5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov
Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Zdrojový register
Živnostenský register
Registrový súd / úrad
Okresný úrad Bratislava
Spisová značka / číslo registrácie
110-288847
Stav
Aktívna

Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Bratislava II: 45 697. Z nich s právnou formou podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri: 15 394. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 5320) v Bratislavskom kraji: 987. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.

Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.

Finančné údaje

Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.

Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 53083482.

Čím sa zaoberá Richard Hradecký

Hlavná činnosť · SK NACE

5320 Ostatné poštové služby a služby kuriérov

Štatutárny orgán

  • Richard HradeckýPodnikateľ · od 1. júna 2020

Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.

História firmy Richard Hradecký

Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2020. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.

  1. 2020

    • Vznik firmy (zápis do registra)
    • Obchodné meno: Richard Hradecký
    • Sídlo: Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov
    • Podnikateľ: Richard Hradecký

Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.

Stav v registri

Aktívna

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.

Registrový súd / úrad: Okresný úrad Bratislava, 110-288847.

Časté otázky o firme Richard Hradecký

Aké je IČO firmy Richard Hradecký?

IČO firmy Richard Hradecký je 53083482.

Kde sídli firma Richard Hradecký?

Sídlo firmy Richard Hradecký je Rovníková 3249/2, 821 02 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II, Bratislavský kraj.

Čím sa zaoberá Richard Hradecký?

Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je ostatné poštové služby a služby kuriérov (5320).

Kedy vznikla firma Richard Hradecký?

Firma Richard Hradecký vznikla 1. júna 2020 a existuje 6 rokov.

Kto je štatutárom firmy Richard Hradecký?

V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Richard Hradecký (podnikateľ).

Je Richard Hradecký platiteľom DPH?

Nie. Richard Hradecký nie je v zozname platiteľov DPH Finančnej správy SR k 21. októbra 2026.

Je Richard Hradecký daňovým dlžníkom?

Nie. Richard Hradecký nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.

Menila firma Richard Hradecký názov alebo sídlo?

Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 1 zmien.

Je firma Richard Hradecký aktívna?

Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 53083482.

Ďalšie firmy v Bratislavskom kraji

Firmy s podobnou činnosťou