Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
Sazos Trenčín s.r.o.
Sazos Trenčín s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 47968338. Vznikla 13. novembra 2014, teda pred 11 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: technické testovanie a analýzy (7120). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Údaje profilu spracované:
- IČO
- 47968338
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín
- Stav
- Aktívna
Je firma Sazos Trenčín s.r.o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/31024/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2024157608
Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2019.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 22. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- Sazos Trenčín s.r.o.
- Sídlo
- Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín
- IČO
- 47968338
- DIČ
- 2024157608
- IČ DPH
- SK2024157608
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/31024/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- Sazos Trenčín s.r.o.
- IČO
- 47968338
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín
- Okres
- Trenčín
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 13. novembra 2014
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 7120 Technické testovanie a analýzy
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/31024/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 213. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 534. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 7120) v Trenčianskom kraji: 920. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Finančné údaje
Na tomto portáli zatiaľ nemáme zachytené a zverejnené účtovné závierky tohto subjektu. Neznamená to, že závierku neodovzdal, ani že má nulové tržby či zisk.
Vyhľadať v Registri účtovných závierok (RÚZ) ↗. Do vyhľadávania zadajte IČO 47968338.
Čím sa zaoberá Sazos Trenčín s.r.o.
Hlavná činnosť · SK NACE
7120 Technické testovanie a analýzy
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 12. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Reklamné a marketingové služby
- Počítačové služby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Štatutárny orgán
- Martin JežíkKonateľ · od 13. novembra 2014
- Miroslav MurínKonateľ · od 13. novembra 2014
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy Sazos Trenčín s.r.o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2014. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2014
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: Sazos Trenčín s.r.o.
- Sídlo: Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Martin Ježík
- Konateľ: Miroslav Murín
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/31024/R.
Časté otázky o firme Sazos Trenčín s.r.o.
Aké je IČO firmy Sazos Trenčín s.r.o.?
IČO firmy Sazos Trenčín s.r.o. je 47968338.
Kde sídli firma Sazos Trenčín s.r.o.?
Sídlo firmy Sazos Trenčín s.r.o. je Cintorínska 980/11, 911 01 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá Sazos Trenčín s.r.o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je technické testovanie a analýzy (7120). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 12.
Kedy vznikla firma Sazos Trenčín s.r.o.?
Firma Sazos Trenčín s.r.o. vznikla 13. novembra 2014 a existuje 11 rokov.
Aké je základné imanie firmy Sazos Trenčín s.r.o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy Sazos Trenčín s.r.o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Martin Ježík (konateľ), Miroslav Murín (konateľ).
Je Sazos Trenčín s.r.o. platiteľom DPH?
Áno. Sazos Trenčín s.r.o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2024157608, platiteľ od 1. januára 2019. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 22. októbra 2026.
Je Sazos Trenčín s.r.o. daňovým dlžníkom?
Nie. Sazos Trenčín s.r.o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma Sazos Trenčín s.r.o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma Sazos Trenčín s.r.o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 47968338.
Ďalšie subjekty na rovnakej adrese
Podľa sídla v RPO. Zhodná adresa nepreukazuje obchodné ani vlastnícke prepojenie. Zobrazujeme len právnické osoby.
- SAZOS s. r. o.IČO 44555016
- Tamacon s. r. o.IČO 56663854
Zdroj: RPO, Ministerstvo vnútra SR, CC BY 4.0. Výber a zoskupenie údajov: VerejneUdaje.com. Stav výberu 23. 10. 2026.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- 01523 s. r. o.Prievidza
- 100REAL, s. r. o.Tužina
- 100 rokov Gymnázia v PrievidziPrievidza
- 100ry s.r.o.Považská Bystrica
- 103 amigos, s. r. o.Bánovce nad Bebravou
- 10 b. j. Karpatská ul. 60, TrenčínTrenčín
- 10 b. j. Karpatská ul. 62, Trenčín "v likvidácii"Trenčín
- 10k Holding s. r. o.Trenčín
Firmy s podobnou činnosťou
- 0711 s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 18rooms, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 1. DTS, s. r. o.Technické testovanie a analýzy
- 1. Pozemkové centrum, s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2021 s.r.o.Architektonické činnosti
- 23, s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ajja s. r. o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- 2ak s.r.o.Inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo