Bezplatný prehľad firmy · register právnických osôb
TM-TEZ, s. r. o.
TM-TEZ, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín (okres Trenčín). IČO firmy je 46457038. Vznikla 14. decembra 2011, teda pred 14 rokmi. Hlavná činnosť podľa SK NACE: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €. Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 151 € a zisk 14 127 €. Tržby sa medziročne znížili o 34,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 172 673 €, vlastné imanie 158 353 €.
Údaje z registra prevzaté:
- IČO
- 46457038
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín
- Stav
- Aktívna
Je firma TM-TEZ, s. r. o. spoľahlivá?
Rýchle overenie v úradných zoznamoch Finančnej správy SR a v registri právnických osôb.
Stav v registri
Aktívna
Okresný súd Trenčín, Sro/25476/R
Platiteľ DPH
Áno — IČ DPH SK2023392327
Registrácia §4, platiteľ od 1. januára 2012.
Dôvody na zrušenie registrácie DPH
Nie
Daňový dlžník
Nie je v zozname daňových dlžníkov
Zoznam k 30. septembra 2026.
Zdroj: Finančná správa SR (zoznamy platiteľov DPH, platiteľov s dôvodmi na zrušenie registrácie, vymazaných platiteľov a daňových dlžníkov), register právnických osôb. Zoznamy DPH k 18. októbra 2026. Daňoví dlžníci sú párovaní podľa názvu a PSČ.
Fakturačné údaje
- Obchodné meno
- TM-TEZ, s. r. o.
- Sídlo
- Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín
- IČO
- 46457038
- DIČ
- 2023392327
- IČ DPH
- SK2023392327
- Zapísaná
- Okresný súd Trenčín, Sro/25476/R
Údaje z registra
- Obchodné meno
- TM-TEZ, s. r. o.
- IČO
- 46457038
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným
- Sídlo
- Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín
- Okres
- Trenčín
- Kraj
- Trenčiansky kraj
- Dátum vzniku
- 14. decembra 2011
- Základné imanie
- 5 000,00 €
- Hlavná činnosť (SK NACE)
- 4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- Inštitucionálny sektor (ESA 2010)
- Národné súkromné nefinančné korporácie
- Zdrojový register
- Obchodný register
- Registrový súd / úrad
- Okresný súd Trenčín
- Spisová značka / číslo registrácie
- Sro/25476/R
- Stav
- Aktívna
Počet aktívnych subjektov zapísaných v registri v okrese Trenčín: 20 201. Z nich s právnou formou spoločnosť s ručením obmedzeným: 7 529. Aktívnych subjektov s rovnakou hlavnou činnosťou (SK NACE 4322) v Trenčianskom kraji: 1 052. Čísla sú náš výpočet z registra; register sám takýto prehľad nezverejňuje.
Základné údaje sú prevzaté z otvorených údajov registra právnických osôb (RPO). Tržby, zisk a majetok preberáme z Registra účtovných závierok. Počet zamestnancov register nezverejňuje.
Financie firmy TM-TEZ, s. r. o.
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 dosiahla firma tržby 50 151 € a zisk 14 127 €. Tržby sa medziročne znížili o 34,5 %. Spolu majetok ku koncu roka 2025: 172 673 €, vlastné imanie 158 353 €.
| Rok | Tržby | Zisk / strata | Spolu majetok | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 50 151 € | 14 127 € | 172 673 € | 158 353 € | 14 320 € |
| 2024 | 76 527 € | 35 955 € | 151 653 € | 144 227 € | 7 426 € |
| 2023 | 70 269 € | 12 894 € | 110 456 € | 108 272 € | 2 184 € |
| 2022 | 73 557 € | 25 812 € | 100 466 € | 95 378 € | 5 088 € |
| 2021 | 86 778 € | 20 496 € | 141 402 € | 134 565 € | 6 837 € |
| 2020 | 256 652 € | -1 802 € | 140 625 € | 113 827 € | 26 798 € |
| 2019 | 988 922 € | 88 721 € | 316 516 € | 214 716 € | 101 800 € |
| 2018 | 826 471 € | 51 768 € | 446 629 € | 225 994 € | 220 635 € |
Zdroj: Register účtovných závierok (Ministerstvo financií SR), verejne dostupné účtovné závierky. Hodnoty sú v eurách tak, ako ich firma uviedla v závierke. registeruz.sk ↗
Čím sa zaoberá TM-TEZ, s. r. o.
Hlavná činnosť · SK NACE
4322 Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
Predmet podnikania zapísaný v registri
Počet zapísaných predmetov podnikania (činností): 13. Zápis znamená, že firma ich smie vykonávať, nie že ich naozaj vykonáva.
- výroba jednoduchých výrobkov z kovu
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení plynových
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)
- montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení tlakových
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prípravné práce k realizácii stavby
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových
- opravy vyhradených technických zariadení tlakových
Štatutárny orgán
- Mária MojžišováKonateľ · od 14. decembra 2011
- Tibor MojžišKonateľ · od 14. decembra 2011
Údaje zverejnené v registri. Adresy osôb neuvádzame.
História firmy TM-TEZ, s. r. o.
Zmeny obchodného mena, sídla, základného imania a štatutárneho orgánu zapísané v registri od roku 2011. Pri osobách uvádzame len meno a funkciu.
2011
- Vznik firmy (zápis do registra)
- Obchodné meno: TM-TEZ, s. r. o.
- Sídlo: Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín
- Základné imanie: 5 000,00 €
- Základné imanie:
- Konateľ: Mária Mojžišová
- Konateľ: Tibor Mojžiš
Zdroj: Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (RPO), Štatistický úrad Slovenskej republiky.
Základné imanie
5 000,00 €
Základné imanie je suma vkladov spoločníkov zapísaná v registri. Nie je ukazovateľom tržieb ani súčasného majetku firmy.
Stav v registri
Aktívna
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu.
Registrový súd / úrad: Okresný súd Trenčín, Sro/25476/R.
Časté otázky o firme TM-TEZ, s. r. o.
Aké je IČO firmy TM-TEZ, s. r. o.?
IČO firmy TM-TEZ, s. r. o. je 46457038.
Kde sídli firma TM-TEZ, s. r. o.?
Sídlo firmy TM-TEZ, s. r. o. je Nozdrkovce 7044, 911 04 Trenčín, okres Trenčín, Trenčiansky kraj.
Čím sa zaoberá TM-TEZ, s. r. o.?
Hlavná činnosť podľa štatistickej klasifikácie SK NACE je inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (4322). Počet predmetov podnikania zapísaných v registri: 13.
Kedy vznikla firma TM-TEZ, s. r. o.?
Firma TM-TEZ, s. r. o. vznikla 14. decembra 2011 a existuje 14 rokov.
Aké je základné imanie firmy TM-TEZ, s. r. o.?
Základné imanie zapísané v registri je 5 000,00 €.
Kto je štatutárom firmy TM-TEZ, s. r. o.?
V registri je ako štatutárny orgán zapísané: Mária Mojžišová (konateľ), Tibor Mojžiš (konateľ).
Aké tržby má TM-TEZ, s. r. o.?
Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala firma TM-TEZ, s. r. o. tržby 50 151 €, medziročne menej o 34,5 %.
Je TM-TEZ, s. r. o. zisková?
Áno. Za rok 2025 vykázala firma zisk po zdanení 14 127 €.
Je TM-TEZ, s. r. o. platiteľom DPH?
Áno. TM-TEZ, s. r. o. je registrovaná pre DPH, IČ DPH SK2023392327, platiteľ od 1. januára 2012. Zdroj: zoznam Finančnej správy SR k 18. októbra 2026.
Je TM-TEZ, s. r. o. daňovým dlžníkom?
Nie. TM-TEZ, s. r. o. nie je v zozname daňových dlžníkov Finančnej správy SR k 30. septembra 2026.
Menila firma TM-TEZ, s. r. o. názov alebo sídlo?
Obchodné meno sa od zápisu do registra nemenilo. Sídlo sa od zápisu nemenilo. V štatutárnom orgáne je zapísaných 2 zmien.
Je firma TM-TEZ, s. r. o. aktívna?
Firma je v registri aktívna, bez zapísanej likvidácie alebo konkurzu. Stav si overte aj v oficiálnom registri podľa IČO 46457038.
Ďalšie firmy v Trenčianskom kraji
- B4 REALITY, s. r. o.Trenčín
- Euro Asset s. r. o.Trenčín
- Lekáreň na Sihoti, s. r. o.Trenčín
- R&P Group s. r. o.Trenčín
- Slovenská autobusová doprava Trenčín, akciová spoločnosť skrátene: SAD Trenčín, a.s.Trenčín
- BARNIA, s. r. o.Bolešov
- BEM-tech, s.r.o.Prievidza
- ELKOMPLET, s.r.o.Prievidza
Firmy s podobnou činnosťou
- AI-ELECTRO s.r.o.Elektrická inštalácia
- AKEPS, s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- A&R Holding s.r.o.Maľovanie a zasklievanie
- BEM-tech, s.r.o.Inštalácia izolácie
- CSA-KA s. r. o.Murovanie a murárske práce
- ELKOMPLET, s.r.o.Elektrická inštalácia
- KSU s.r.o.Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Leffler - Stav, s.r.o.,Zemné práce