Firmy podľa okresu: Vranov nad Topľou
10 178 zverejnených záznamov registra. Zahrnuté sú aj neaktívne subjekty. Strana 38.
Obce v okrese Vranov nad Topľou
- Babie
- Banské
- Benkovce
- Bystré
- Cabov
- Čaklov
- Čičava
- Čierne nad Topľou
- Ďapalovce
- Davidov
- Detrík
- Dlhé Klčovo
- Ďurďoš
- Giglovce
- Girovce
- Hanušovce nad Topľou
- Hencovce
- Hermanovce nad Topľou
- Hlinné
- Holčíkovce
- Jasenovce
- Jastrabie nad Topľou
- Juskova Voľa
- Kamenná Poruba
- Kladzany
- Komárany
- Kučín
- Kvakovce
- Majerovce
- Malá Domaša
- Matiaška
- Medzianky
- Merník
- Michalok
- Nižný Hrabovec
- Nižný Hrušov
- Nižný Kručov
- Nová Kelča
- Ondavské Matiašovce
- Pavlovce
- Petkovce
- Petrovce
- Piskorovce
- Poša
- Prosačov
- Radvanovce
- Rafajovce
- Remeniny
- Rudlov
- Ruská Voľa
- Sačurov
- Sečovská Polianka
- Sedliská
- Skrabské
- Slovenská Kajňa
- Soľ
- Štefanovce
- Tovarné
- Tovarnianska Polianka
- Vavrinec
- Vechec
- Vlača
- Vranov nad Topľou
- Vyšný Kazimír
- Vyšný Žipov
- Žalobín
- Zámutov
- Zlatník
- Juraj GulovičIČO 46457127 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajPočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- Juraj HabinaIČO 53326024 · Vechec · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj HlavkaIČO 56471386 · Pavlovce · Prešovský krajZemné práce
- Juraj IvanIČO 43452809 · Majerovce · Prešovský krajInštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
- Juraj Ivan - ml.IČO 47124555 · Majerovce · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj JenčaIČO 43712991 · Čierne nad Topľou · Prešovský krajZemné práce
- Juraj KachmanIČO 35344971 · Čierne nad Topľou · Prešovský krajVeľkoobchod s odpadom a šrotom
- Juraj KačurákIČO 40053962 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj KentošIČO 54984505 · Malá Domaša · Prešovský krajZemné práce
- Juraj KočišIČO 45656606 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajPilovanie a hobľovanie dreva
- Juraj KotuľákIČO 53124448 · Michalok · Prešovský krajElektrická inštalácia
- Juraj KovalčíkIČO 56282869 · Nová Kelča · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj KrištanIČO 52804241 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajOprava a údržba motorových vozidiel
- Juraj KrokaIČO 41800389 · Rudlov · Prešovský krajZemné práce
- Juraj KrokaIČO 50354370 · Rudlov · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj KrokaIČO 54462801 · Zámutov · Prešovský krajZemné práce
- Juraj Kroka - ml.IČO 52806413 · Rudlov · Prešovský krajInžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
- Juraj KuncaIČO 33275467 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajObrábanie kovov
- Juraj KurimskýIČO 40551377 · Sačurov · Prešovský krajObrábanie kovov
- Juraj KuriškoIČO 46136762 · Dlhé Klčovo · Prešovský krajVýroba zámkov a pántov
- Juraj LapčákIČO 55443192 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajPočítačové programovanie
- Juraj LiptákIČO 41388739 · Bystré · Prešovský krajVýroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
- Juraj LUKÁČIČO 10807705 · Hlinné · Prešovský krajOprava a údržba domácich zariadení a zariadení pre dom a záhradu
- Juraj MajerníkIČO 56463693 · Nižný Kručov · Prešovský krajZemné práce
- Juraj MakohusIČO 55820328 · Sečovská Polianka · Prešovský krajOprava a údržba strojov
- Juraj Makohus - AGRO-SERVISIČO 37882210 · Sečovská Polianka · Prešovský krajZmiešané hospodárstvo
- Juraj MalýIČO 53864743 · Nižný Hrušov · Prešovský krajVýroba zámkov a pántov
- Juraj MašleníkIČO 47215968 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajMurovanie a murárske práce
- Juraj MezejIČO 33266123 · Poša · Prešovský krajSprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom
- Juraj MezejIČO 54499925 · Poša · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj Mezej J - MIČO 45318719 · Poša · Prešovský krajStolárske práce
- Juraj MihališinIČO 40555861 · Banské · Prešovský krajSlužby poskytované v lesníctve
- Juraj MruskoIČO 50107232 · Michalok · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj PalíkIČO 14322234 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajMaloobchod so železiarskym tovarom, stavebným materiálom, farbami a sklom
- Juraj PavlovskýIČO 56945469 · Bystré · Prešovský krajZemné práce
- Juraj PeterIČO 52648869 · Petrovce · Prešovský krajVýstavba obytných a neobytných budov
- Juraj RepkoIČO 53130405 · Tovarné · Prešovský krajVýroba surového železa, ocele a ferozliatin
- Juraj RusnákIČO 46353364 · Pavlovce · Prešovský krajSlužby súvisiace s pestovaním plodín
- Juraj Sabol s.r.o.IČO 50951807 · Bystré · Prešovský krajGenerálne čistenie budov
- Juraj ScirankaIČO 46762086 · Zlatník · Prešovský krajPestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
- Juraj ScirankaIČO 46762086 · Zlatník · Prešovský krajPestovanie obilnín okrem ryže, strukovín a olejnatých semien
- Juraj ScirankaIČO 47095385 · Merník · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj ŠimkoIČO 47838833 · Kamenná Poruba · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj SotákIČO 47520655 · Nižný Hrušov · Prešovský krajPočítačová infraštruktúra, spracovanie dát, poskytovanie serverového priestoru a súvisiace činnosti
- Juraj ŠpilkoIČO 40053814 · Banské · Prešovský krajElektrická inštalácia
- Juraj SukovskýIČO 33273197 · Soľ · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj TiňoIČO 51200970 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajŠportové činnosti i. n.
- Juraj TkáčIČO 56460384 · Sečovská Polianka · Prešovský krajElektrická inštalácia
- Juraj TužákIČO 52371760 · Sedliská · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Juraj VargaIČO 44088159 · Pavlovce · Prešovský krajDemolácia
- Juraj VelčkoIČO 33262861 · Petrovce · Prešovský krajVýroba ostatná stavebnostolárska a tesárska
- Juraj Velčko ml.IČO 43344461 · Sedliská · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Juraj Višňovský - ml.IČO 40057241 · Dlhé Klčovo · Prešovský krajVýroba ostatných plastových výrobkov
- Juraj ZeleňákIČO 57408157 · Komárany · Prešovský krajČinnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Juraj Zeleňák - ERIKIČO 41800311 · Sečovská Polianka · Prešovský krajInštalácia izolácie
- Juraj ZubkoIČO 56896697 · Dlhé Klčovo · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- JUREX - MONTÁŽE s.r.o.IČO 50012410 · Hanušovce nad Topľou · Prešovský krajOstatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- Jurgen KorreshiIČO 55354882 · Štefanovce · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- JuSTAV s.r.o.IČO 50215094 · Hanušovce nad Topľou · Prešovský krajVýroba kovových konštrukcií a ich častí
- JUSTA VT s.r.o.IČO 45615560 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajČinnosti všeobecnej lekárskej praxe
- JUVELIAIČO 54340004 · Zámutov · Prešovský krajČinnosti ostatných členských organizácií i. n.
- JUVERA s. r. o.IČO 55347894 · Hanušovce nad Topľou · Prešovský krajSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu
- JVMP s.r.o.IČO 48282464 · Soľ · Prešovský krajElektrická inštalácia
- JV Transport s. r. o.IČO 57210209 · Hencovce · Prešovský krajNákladná cestná doprava
- JWK s. r. o.IČO 52669092 · Cabov · Prešovský krajTkanie textilu
- K5K s. r. o.IČO 57667594 · Sačurov · Prešovský krajTechnické testovanie a analýzy
- K.A.A.C. spol. s r.o.IČO 36797065 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- KaeneS s.r.o.IČO 47940131 · Čierne nad Topľou · Prešovský krajOstatný nešpecializovaný maloobchod
- KAJE s.r.o.IČO 50468570 · Bystré · Prešovský krajOstatný nešpecializovaný maloobchod
- Kalf s. r. o.IČO 53835085 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajOstatné pomocné obchodné činnosti i. n.
- KALOKAGATIA s.r.o.IČO 36612294 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajOstatný nešpecializovaný maloobchod
- KAMAX SLOVAKIA s. r. o.IČO 55048307 · Vechec · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- KA-METAL, s.r.o.IČO 46023933 · Sečovská Polianka · Prešovský krajObrábanie kovov
- Kamila KmecováIČO 56827148 · Soľ · Prešovský krajÚčtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
- Kamil BalajIČO 50950797 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Kamil BratkoIČO 50929089 · Poša · Prešovský krajOprava a údržba motorových vozidiel
- Kamil ČandikIČO 51145588 · Vechec · Prešovský krajŤažba dreva
- Kamil ČandikIČO 51145588 · Vechec · Prešovský krajŤažba dreva
- Kamil DadejIČO 53909038 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajTechnické testovanie a analýzy
- Kamil DzurovčinIČO 55487467 · Nižný Hrušov · Prešovský krajOstatný nešpecializovaný maloobchod
- Kamil KandalikIČO 51162351 · Tovarné · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Kamil KondratIČO 46907921 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajVýstavba obytných a neobytných budov
- Kamil KuraIČO 50970801 · Čičava · Prešovský krajZemné práce
- Kamil MajerníkIČO 52849635 · Sačurov · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Kamil PolakovičIČO 46376232 · Hencovce · Prešovský krajVýroba ostatných kovových výrobkov i. n.
- Kamil ŠaffaIČO 50973151 · Sečovská Polianka · Prešovský krajReštauračné činnosti
- Kamil SamselyIČO 40553027 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajNešpecializovaný veľkoobchod
- Kamionová doprava - Ján Belej a spol.IČO 31650112 · Nižný Hrabovec · Prešovský krajNákladná cestná doprava
- KAMIOR s. r. o.IČO 44857209 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajNákladná cestná doprava
- KAMIR s.r.o.IČO 48029882 · Tovarné · Prešovský krajOmietkarské práce
- KAMIR STAV s. r. o.IČO 52018679 · Tovarné · Prešovský krajZemné práce
- KANDALA legal s. r. o.IČO 57956693 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajPrávne činnosti
- KANDALA správcovská k. s.IČO 56765428 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajPoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- KaPa Land, s. r. o.IČO 45866449 · Remeniny · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- KaPoint s. r. o.IČO 57519358 · Soľ · Prešovský krajOstatné pomocné činnosti v doprave
- Karate Dojo PivovarníkIČO 42085616 · Hanušovce nad Topľou · Prešovský krajČinnosti športových klubov
- Karate klub Junior Vranov nad TopľouIČO 37879162 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajČinnosti športových klubov
- KARAT GOLD s.r.o.IČO 44467761 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajMaloobchod s hodinami a šperkami
- Karel KešelIČO 57394245 · Vranov nad Topľou · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Karel VontszemüIČO 51785714 · Soľ · Prešovský krajOstatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Zdroj: Register právnických osôb, Ministerstvo vnútra SR (CC BY 4.0).